שטיחי כניסה לבית
ההחלטה על שטיח לכניסה שלכם היא בשום פנים ואופן לא החלטה של מה בכך יש המון  אפשרויות של שטיחים, כמו כן יש לקחת בחשבון מה המידה המתאימה ? באיזה סגנון וצבע ? וממה השטיח עשוי.
יש לקחת בחשבון כמה דברים כשבוחרים שטיח, והעדפת הסגנון האישי שלכם היא ללא ספק בראש הרשימה. כשמדובר בכניסה לבית שלכם, אתם רוצים לזכור כמה גורמים בזמן שאתם קונים. צורה, גודל, חומר ומראה הם כל הקריטריונים החשובים להחיל על האפשרויות שלכם כאשר אתם מצמצמים  את הבחירות שלכם לטוב ביותר עבורכם. בין אם הכניסה שלכן היא בדירה או בבית פרטי הפונה לרחוב או לכניסה פרטית.
כשאתם מסתכלים על מבחר השטיחים שלנו, חישבו  על האופן שבו הבית שלכם מעוצב או איך אתם מנסים לגרום לו להיראות. אם אתם הולכים  על אפקט פשוט, שטיח בצבע אחיד עשוי להיות הבחירה הנכונה עבורך.

כמו כן ,הביעו את אישיותכם בגדול, הראו כמה אתם מעניינים ומהנים, וגרמו לאורחים להרגיש רצויים דרך שטיח כניסה מלהיב ומעניין .
שטיח הכניסה שלך יזכה לבלאי רב. הכניסה היא אזור תנועה רב עם הרבה לכלוך ולחות. הקפידו לבחור חומר שיטפל בכל דבר.

צמר הוא הבחירה המובילה של מעצבים בכל הקשור לחומרי רך. צמר עמיד וקל לניקוי. הסיבים עמידים באופן טבעי בפני כתמים ולחות. נקודה נקייה היטב עם מים וסבון וסמרטוט. צמר גם מחזיק את צבעו היטב, ומתנגד לדהייה ולבלאי. תוכלו להאריך את חיי שטיח הצמר בעזרת משטח שטיח.
שטיחי סיבים סינטטיים (עשויים פוליאסטר, ניילון, אולפין וכו ') הם בחירה טובה לכניסה. ניתן לצבוע שטיחים סינתטיים כדי להציג צבעים עזים ועיצובים מורכבים. הם עמידים בפני כתמים וקלים לניקוי. עם זאת, הם נוטים להראות שחיקת תנועה לאורך זמן.