כריות לבית

כריות לבית
קישוט הבית עם כריות היא אחת הדרכים הקלות ביותר לרענן את הבית ולהכניס דפוסים, מרקמים וצבעים חדשים בעיצוב. אף על פי שהכרית המרובעת הסטנדרטית תמיד תהיה קלאסית, צורות אחרות הן הדרך המושלמת להוסיף מראה יותר מגוון.
בעבר הכריות היו משמשות בעיקר לשינה עליהן ותמיכה לגב אם מדובר על כורסא או ספה, בימינו הכרית הפכה לפריט נוי לכל דבר, שיכול להוסיף ערך אסתטי .
כרית נוי  עוסקת בערבוב והתאמה, תוך שימוש במגוון צבעים, צורות, גדלים ומרקמים. הן לא מיועדות רק לספות, גם שימוש בכריות נוי על המיטה שלך יכולה ליצור מצב רוח מושלם לחדר השינה. רעיונות עיצוב עם כריות  בטוח יעוררו את דמיונך כדי ליצור את המראה הקלאסי לעיצוב חדר השינה והסלון שלך.
עבור עיצוב זה, אתה יכול לבחור צבע ראשוני אחד, ואיתו אפשר להשתמש בכמה דרכים  רבות ושונות כמו פסים מלאים, דוגמאות ופסים כצבע מבטא. זה מוסיף מראה ייחודי כשמשלבים את הצבע שבחרת, מבלי שהעיצוב ייראה אחיד מדי תוכלו לשנות את המראה השלם של הסלון שלכם.
דרך נהדרת להוסיף קצת חיות לספה שלך היא עם כרית נוי. צבעים מעט שונים של הכריות יהיו התאמה מושלמת לספה שלך או לכורסא
בחירת צבעים שונים שלך לא תיראה חסר אסתטיות אם תעשה כהלכה, וזו דרך מצוינת למשוך את העין. בחרו בצבע כרית בהיר בצבע טורקיז, כתום או צהוב וקשרו את הצבע לעיצובי 3 או 4 כריות המנוגדים לרהיטים שלכם, זאת דרך נהדרת לגוון ולמשחק בעין.
השיטה לערבב ולהתאים הוא אחד הטרנדים המשמעותיים ביותר בכריות כרגע. המפתח הוא ללכת על הצבע הראשי ואז לבחור תבנית עמוסה יותר ותבנית עדינה אחת או שתיים המשתמשות בצבע הראשי הזה. ערכה זו משתמשת בדוגמאות פרחוניות מנוגדות עם נקודות רגועות יותר או כרית עיצובית באותו נושא צבע.
אל תפחד ללכת לערבב ולהתאים גדלים וצורות שונות לכריות גדולות ורכות, כל עוד אתה לא גורם להם להשתלט על הספה שלך. סידור כריות שלך אמור לגרום לספה שלך להיראות מזמינה, ולא להשאיר מעט מקום לישיבה.
כריות לעיצוב הבית היא דרך נהדרת להוסיף צבע ורעננות לרהיטים קיימים, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של כריות בכל המידות והצבעים, שיפריחו חיים חדשים בסלון ובכל חדרי הבית.

כתיבת תגובה